Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі (МКМТ) ввела антидемпінгові мита в обсязі 4,19%-31,84% на імпорт карбаміду і КАС (карбамідно-аміачної суміші) з Росії з березня 2017 року на 5 років до березня 2022 року. Про це йдеться в повідомленні МКМТ.

Відео сюжет від каналу Полеагро: Мінеральні добрива Росії 2017 рік.

Полеагро, ТОВ

Згідно з повідомленням МКМТ

27 грудня розглянула звіт, матеріали та висновки Міністерства економічного розвитку і торгівлі про результати проведення антидемпінгового розслідування щодо імпорту в Україну деяких азотних добрив походженням з Росії і зробила позитивний висновок щодо наявності протягом 2014 демпінгового імпорту в Україну таких добрив.

Аналітика риноку мінеральних добрив Росії 2017 рік.

Також комісія зробила висновок про наявність істотної шкоди, завданої національному товаровиробнику, що підтверджується погіршенням соціально-економічних показників національного товаровиробника протягом 2012-2014 років.

Комісія встановила.

Що існує причинно-наслідковий зв’язок між демпінговим імпортом в Україну деяких азотних добрив походженням з Росії та істотною шкодою, заподіяною національному товаровиробнику, а також встановила, що національні інтереси України потребують застосування остаточних антидемпінгових заходів.

Крім цього, комісія розглянула та взяла до відома інформацію Міністерства аграрної політики і продовольства про необхідність додаткового вивчення питання забезпечення мінеральними добривами українських споживачів товару з урахуванням поточних економічних умов на ринку України щодо забезпечення продовольчої безпеки України.

У зв’язку з вищевказаним комісія прийняла рішення запровадити антидемпінгові мита щодо імпорту з Росії таких добрив, як карбамід, у тому числі у водному розчині, а також суміші карбаміду з нітратом амонію (аміачної селітри) у водному або аміачному розчині, які згідно з УКТЗЕД класифікуються за кодами 3102 10 і 3102 80 00 00.

Закрыть меню