Препарат «Граунд Прана»  — це універсальне мікродобриво — хелатний комплекс мікроелементів на базі стабілізованих гумінових речовин, з ультрафіолетовим протектором і елементами антиоксидантної системи захисту рослин.
Хелати — комплексні сполуки, що використовуються в медицині і сільському господарстві для введення сполук металів ( Fe, Сі, Mn, B, Co, Mg, Mn, Mo, Ni, Zn ). завдяки високій засвоюваності хелатних комплексів в порівнянні з вільними іонами металів.

Продукція пройшла широку апробацію і отримала позитивні висновки в наукових установах (інститут помології ІМ.Л.П.СИМИРЕНКА, Інститут агроекології і природокористування НААНУ, КНУ ім. Т. Г. Шевченка, НІВіВ «Магарач», Інститут водних проблем і меліорації НААН, Інститут механізації і електрифікації сільського господарства НААНУ). Оптимальним методом застосування мікродобрива «Фонтіс» всіх марок є позакореневе внесення стандартними обприскувачами спільно з мінеральними добривами або пестицидами.

ОПИС:

водна суспензія з незначним осадом від коричневого до темно-коричневого кольору, без запаху, або з незначним запахом компосту.
Продукт забезпечує підвищену стійкість імунної системи грунтової біоти і агрокультур, сприяє захисту населення від наслідків впливу — сонячної радіації, посухи, заморозків, надлишку вологи, бактеріальної інфекції і мутагенів, шкідників, хімічного забруднення, радіоактивного ураження і аномального електромагнітного випромінювання.
Використовується для відновлення бактеріальної азотфиксирующей грунтової мікрофлори з метою активації процесу нітрифікації органічної речовини в грунті (збільшення доступного для рослин азоту). Співвідношення мікроелементів збалансовано відповідно до потреб ґрунтових мікроорганізмів.
Призначений для передпосівної обробки насіння і садивного матеріалу, підгодівлі в період вегетації при вирощуванні зернових, технічних, овочевих, квітково-декоративних та плодово-ягідних культур, у відкритому і захищеному грунтах з метою прискорення росту і розвитку рослин, підвищення стійкості їх до несприятливих умов вирощування ; збільшення врожайності і поліпшення його якості.

ВИКОРИСТАННЯ В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ:

основне внесення під зернові, зернобобові, олійні та технічні культури (в т.ч. рапс, бавовна, соняшник), овочі, садово-ягідні культури, картопля, квіти, газонні трави і декоративні рослини при нормі внесення добрива 2 л на гектар по вегетації , а також шляхом передпосівної обробки насіння зернових, зернобобових, олійних, овочів, садово-ягідних культур, картоплі, квітів, газонних трав та декоративних рослин при нормі внесення добрива 400 мл в 10 л протруйника на 1 тонну насіння.

Сумісність:

Сумісний з будь-якими засобами захисту рослин.

РЕЗУЛЬТАТ:

—  висока ефективність застосування в будь-яких кліматичних зонах, в тому числі посушливих — приріст врожаю на 15-30% ;
—  значне зростання якості врожаю;
—  зниження токсичного впливу на с / г культури мінеральних добрив, хімікатів;
—  зниження норм використання мінеральних добрив і хімікатів на 15-20% ; тим самим, забезпечується щадний режим використання земельних ресурсів і знижується нітратна навантаження на урожай;
—  забезпечення підвищеного влагоудержанія в грунті;
—  захист від шкідливого впливу ультрафіолету (опіки) на листову частину рослин;
— кількістьутворюється в результаті застосування нітратного азоту в ґрунті перевищує контрольні значення в 1,6 — 2 рази, що є наслідком стимуляції розвитку бактерій обох азотфіксуючих груп.

ВПЛИВ НА ЗДОРОВ’Я:

Безпечний для здоров’я. Вирощена з використанням добрив сільськогосподарська продукція, не представляє собою небезпеку для здоров’я, з умовою виконання норм і кратності внесення добрива.
Не містить стимуляторів росту гормонального типу природного, або синтетичного походження.
Пожежо- та вибухобезпечний.
Не містить небезпечних відходів. Спеціальних методів утилізації тари не потрібно.
Чи не відноситься ні до небезпечних товарів, ні до небезпечних речовин. клас 4

СЕРТИФІКАТИ ЯКОСТІ

Ground Prana file .jpg

Независимая лаборатория Dokto Lab file .jpg

Микроудобрения от производителя.
Любой объем от 10л до 10000 тысяч тонн./мес.

Стоимость 10л канистры 85$ от 10 канистр 82 долларов США, для крупных холдингов условия и цены оговариваются, курс продажа Приватбанк.

Как гарантия могу предоставить все документы, образец продукта для опытов 5-10 мл. Подтверждение лаборатории о качестве. И отзывы о эффективности крупных Аграрных холдингов во многих регионах Украины.

Если вам нужно увеличить урожайность на бедной почве, если хотите спасти поле, если хотите защитить свои растения от болезней этот препарат вам подойдет.

Є й інші продукти: Будь-яка формула КАС, тисну.
Зробимо формулу під вас! (Контракт від 500 тонн).

Ми гарантуємо наявність діючих речовин у складі продукту
+/- від 1-3%.

Умови 100% передоплата, підписання договору, ціна без доставки.

Деталі я опублікую на сайті: www.agropostach2008.pro
По можливості викладу відео і фото результатів роботи.
Зацікавила пропозиція зателефонуйте мені обов’язково:
т. (067) 470-19-91 Віталій Олександрович
Пошта: stebelaz@poleagro.com

Закрыть меню